FANDOM


Protokoły Kabały Acid Candies: Edit

Spisane 19.12.2015 roku od godziny 16:14 do 19:00

W hostelu Va Bank na czarnym biczu, przypieczętowane uśmiechem Losu.

Credo: Edit

My, Cukiereczki, trzymając się razem, bliżej niż rodzina, łamiąc stereotypy, zasady, przyzwyczajenia i prowokując Śmierć na tyle często, żeby się nami przestała w końcu interesować, mówimy głośno i wyraźnie: “You Only Live Once” Bo lepiej zrobić coś i mieć z głowy, niż się wkurwiać, że się sprawę olało.

Obowiązki: Edit

Ja, Czirikli, Wiedźma, Twoja Stara i Barmanka Kabały Acid Candies,

Ja, Moria, Czarnoksiężniczka, Bramkarz Kabały Acid Candies,

Ja, Mona Lisa, Nekromantka, Dealer Kabały Acid Candies,

Przysięga: Edit

Wierność członkom Kabały, naszym Ideałom i Zakonom,

Dążyć do celu wszelkimi dostępnymi sposobami,

Ciałem rozporządzać mądrze, a Wrogom Pentakla duszy nie oddać,

Walczyć z Kłamstwem,

Chronić tych, którym niezasłużenie robi się koło dupy i zdradza dla własnych chorych korzyści,

Zawsze po sobie sprzątać.

Wszystko co zostanie zobaczone, zrobione przez nas albo w stosunku do nas, zapamiętamy i zapiszemy, bo jesteśmy konsekwentni.

Kabała Acid Candies przewiduje funkcje: Edit

Twoja Stara - opieka nad Sanctum i Gośćmi.

Bramkarz - ochrona Kabały i Sanctum.

Dealer - zabezpieczenie materialne Kabały.

Barman - zabezpieczenie mistyczne Kabały.

Nerd - porządkowanie informacji i ogarnianie artefaktów.

Ukierunkowane Protokoły Edit

Wielkie Prawa: Edit

Kabała przestrzega Prawa Przejścia. Możesz sobie chodzić, ale trzymaj się bezpiecznej drogi, nie pizgaj wulgarną, ofensywną,ani rytualną magią i nie pokazuj Śpiącym czym jesteś.

Kabała przestrzega Prawa Gościnności.Poproś o schronienie, a może je dostaniesz. Nie bądź bucem, baw się, ale nie grzeb w naszych rzeczach, ani nie nadużywaj gościnności.

Kabała przestrzega Prawa Nemezis.Wpierdol rodzi wpierdol - atak na jednego, jest atakiem na wszystkich.

Kabała przestrzega Prawa Sanktuarium.Nie sraj do swojego, ani cudzego gniazda: za bezsensowne rzucanie wulgarnej magii,niszczenie rzeczy, panoszenie się z dziwnymi istotami i przedmiotami koło źródeł, będziesyty wpierdol.

Mniejsze analogie:Każdy Cukiereczek może bez ograniczeń korzystać z kabałowych zasobów, biblioteki oraz magicznych przedmiotów, o ile nie ma na nie kary. Po tym, jak rzecz nie będzie już potrzebna - musi odłożyć ją na miejsce, albo uzupełnić zużyte zasoby. Decyzje sią podejmowane razem. Każdy członek Kabały może przyprowadzić Gościa, mówiąc o tym wcześniej innym, ale musi pamiętać, że inne Cukiereczki mogą się fochnąć, zabronić przyprowadzenia albo też dołączyć do zabawy. W Kabale wszyscy są równi i sobie ufają. Jeśli zaufanie zostanie spaprane, osoba zostaje ukarana. W Kabale wszyscy się sobą opiekujemy. Jeśli ktoś narazi całą Kabałę na niebezpieczeństwo bez wcześniejszego ustalenia, zostaje ukarany. Olewactwo też jest karane. Karą może być ban na dostęp do rzeczy kabały (tak, nawet jacuzzi), ustalony wpierdol, prace na rzecz Kabały, naprawienie syfu, albo też wywalenie z Kabały na zbity pysk. Członkowie Kabały mają się wspierać w ramach swoich umiejętności i znajomości. Członek Kabały musi dzielić się zdobytą informacją z innymi Cukiereczkami. Członek Kabały powinien wypełniać Tabelkę oraz umiejscawiać zdobyte trofea w Gablotce Sław.To, co jest w Kabale, pozostaje w Kabale, oprócz konkretnych, ustalonych wspólnie wyjątków oraz informacji kluczowych dla innych Przebudzonych. Raz w miesiącu odbywa się zamknięte spotkanie, na którym Kabała ma obowiązek przedyskutować, dostosować treść Protokołów i sposób funkcjonowania. Na czas spotkania zawieszone jest prawo Gościnności i Przejścia. Interdykty:Gdy Kabała Acid Candies zajmuje oficjalne stanowisko, przedstawia fakty, a nie ploty. Wszystkie działania Kabały mają określony cel i określoną cenę, przekroczenie tej granicy będzie karane